Arçelik 9103 HE Çamaşır Makinesi - Arçelik,Arçelik Beyazeşya,Online Satış,Arçelik Yetkili Satıcısı

Tüm Kategoriler
Önerilen Ürünler
İncelediğiniz Ürünler

Arçelik 9103 HE Çamaşır Makinesi

Arçelik 9103 HE Çamaşır Makinesi

 

Arçelik 9103 HE A+++ Enerji Sınıfı,9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Taksitli Fiyatı
Müşteri Hizmetleri:0850 4 808 808
Kampanya Fiyatı
Havale Fiyatı
Müşteri Hizmetleri:0850 4 808 808
 
 

Bu üründe kargo ücretsizdir.

Montaj gerektiren Arçelik Online siparişleriniz;Hızlı gönderi ile aynı gün kargo edilerek,Tüm Türkiye'ye direk yetkili servislerimizce Ücretsiz olarak teslim ve montaj edilmektedir!

arçelik banka taksit kampanyası
Özellikler
Yorumlar
Taksitler

Arçelik 9103 HE A+++ Enerji Sınıfı,9 Kg,1000 Devir,Çamaşır Makinesi

Teknik Özellikler:
 
Enerji Performansı : A +++
Sıkma Performansı : C
Sıkma Devri : 1000 devir/dakika
Yıllık su tüketimi: 11660 L
Yıllık elektrik tüketimi : 214 kWh
Ses seviyesi yıkama-sıkma:55/70 dB
Su Girişi : Tek Su Giriş
Renk : Beyaz
Yıkama Programı : 16
Tambur hacmi:64 L
Yükseklik : 84 cm
Genişlik : 60 cm
Derinlik : 62 cm


 
Arçelik 9103 HE Yüksek Çamaşır Kapasitesi  ile,bir defada çok daha fazla çamaşır yıkayabilme imkanı vererek hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlar.Ayrıca yorgan ,pike gibi büyük parça çamaşırları makinede zahmetsizce yıkayabilme konforu sağlar.

LCD Ekran ile,program aşamaları,program süresi ve programın bitişine kalan zaman rahatça izlenebilir,ekran üzerinden sıcaklık,sıkma hızı ayarı ve zaman programlama seçimi yapılabilir.

Hızlı 14 programı,hemen yıkanması gereken birkaç parça,yaklaşık 2 kg az kirli çamaşırı, 30oC’de 14 dakikada yıkayıp kurutmaya hazır hale getirir.

Hızlı ve Günlük Programı, az veya normal kirli çamaşırları 0-90 oC sıcaklık aralığında, 28 ila 88 dakika sürede yıkayabilir. Kullanıcının ihtiyacına göre, farklı alternatif yıkama sıcaklık ve süresinden oluşan bu program, kısa sürede az kirli tam yükte yıkama yapabilme ihtiyaçları için son derece idealdir.

 
Yorgan Programı,büyük parça ve hacimli çamaşırları makinede kolaylıkla yıkayabilme konforunu yaratır.Özel geliştirilmiş bu program yorgan,pike gibi çamaşırları yıkamak için harcanan zaman ve emekten tasarruf eder,dert olmaktan çıkarır.

Hijyen Programı, daha uzun ısıtma ve yıkama süresi ile dört durulama yaparak alerjisi olan kişiler,bebek çamaşırları vs. için son derece hijyenik temizlik sağlar.

Gömlek Programı,hassas yıkama özelliği ve program sırasında otomatik devreye giren kırışık azaltma fonksiyonu sayesinde gömlekleri yıpratmadan,en az seviyede kırıştırarak özenle yıkar.

Arçelik 9103 HE de bulunmakta olan Elde yıkama programı,çamaşırların birbiri ile sürtünmesini ve suya çarpmasını en aza indirilmekte,çekme,keçeleşme ve şekilsel bozulmalar önlenmekte ve Elde Yıkama hassasiyeti sağlamaktadır.Yalnızca elde yıkanabilir uyarısı bulunan, hassas çamaşırlar gönül rahatlığı ile makinede yıkanabilir.Yavaş ve dengeli hareketler ile çamaşırları zarar vermeden yıkar,çamaşırların ömrünü uzatır.Elde
yıkama zahmetine katlanmak ve ekstra zaman harcamak zorunda kalınmaz.

Ön yıkama fonksiyonu ile çok kirli çamaşırlara,ana yıkama öncesi ilave bir yıkama yapılabilir.

Hızlı yıkama fonksiyonu ile az kirli çamaşırların daha kısa sürede yıkanması sağlanarak, hem zamandan hem de elektrikten tasarruf eder.

İlave su ile yıkama fonksiyonu sayesinde,istenirse daha bol su ile yıkama ve durulama yapılabilir.

9103 HE de bulunan Kırışık azaltma fonksiyonu, pamuklu ve sentetik programlarında özel tambur hareketleri ve sıkma profili uygulayarak,yıkama sonunda çamaşırların daha az kırışık çıkmasını sağlar.

Silent Tech vibrasyon emici özel yan duvar tasarımı

Dinamik Rezistans Özel yapısı ile çok daha uzun ömürlüdür,aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar.

Su jeti ile, çamaşırların hızla ıslatılması sağlanır,yıkama performansı en ileri seviyelere çıkar.

34 cm’lik XL Büyük Yükleme Ağzı sayesinde bornoz,çarşaf gibi büyük parça çamaşırlar makineye kolaylıkla zorlanmadan yüklenebilir.

Kalan zaman özelliği ile, program seçimi sırasında seçilen programın süresi ve yıkama sırasında programın bitmesine kadar kalan zaman,LCD EKRANDAN rahatça takip edilebilir.

Zaman programlama özelliği ile,program bitişi 24 saate kadar programlanabilir.Böylelikle makine,tekrar müdahaleye gerek olmadan belirlenen saatte programa başlar ve çamaşırları yıkar.Bu özellik,gün boyu evde bulunulmayacak durumlarda,eve dönüş saatinde çamaşırların yıkanmış olarak hazır edilmesi için kullanılabilir.

Elektronik Su Kontrol Sistemi ile,makine yıkama için gerekli su miktarını çamaşırın cinsine ve miktarına göre en hassas şekilde hesaplar ve otomatik olarak ayarlar.Gereksiz fazla su harcamaz;ayrıca hem zaman hem de enerjiden tasarruf eder. Bu özellik sayesinde, makinenin tam dolması beklenmeden az miktarda çamaşır bile ekonomik olarak yıkanabilir.

Dengesiz Yük Kontrol sistemi sayesinde sarsıntısız ve sessiz çalışır.

Acil su boşaltma hortumu sayesinde makine içindeki su elektrik kesintisi gibi durumlarda rahatlıkla bir kaba boşaltılabilir.

Su Taşma emniyet sistemi,makinenin almış olduğu su miktarını,ölçerek kontrol eder ve bu sayede fazla su alınması durumunda ortaya çıkabilecek su taşmalarını önler.

Çocuk kilidi ile makinenin çalışması boyunca,başka birisinin program akışını etkilemesine engel olur.
 
Arçelik Yetkili Satıcı güvencesi ile ücretsiz  teslimat yapılan bu modelimizde, ayrıca ücret talep edilmeden Tüm Türkiye'ye direk yetkili servisler ile ilk teslimat yapılmaktadır. e-müşterilerimiz ayrıca servis çağırmazlar. Arçelik Yeniliği Tasarlar.
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!

Ürün Bilgisi
Adınız
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Sabit Telefonunuz
Cep Telefonunuz
E-Posta
Web Directory